1

سال سابقه کار

مانند یک مشتری فکر میکنیم

گروه مهندسی رادوین صنعت از سال 1393 فعالیت خود را در زمینه طراحی، ساخت و اجرای تاسیسات و تجهیزات مکانیکی و الکترونیکی در پارک علم و فناوری یزد آغاز نموده است. این شرکت پس از تجهیز کارگاه، فعالیت در زمینه آبنماهای مدرن را نیز در برنامه کاری خود قرار داده است. کسب مجوز فناوری در زمینه تولید آبنماهای مدرن از پارک علم فناوری یزد، یکی از افتخارت این شرکت است که تلاش دارد با انجام پروژه‌های نوین گام‌هایی در زمینه پیشبرد اقتصاد دانش بنیان کشور بردارد.

خدمات

طراحی ساخت آبنما

چنانچه قصد اجرای آبنما را دارید، می توانید به دستان توانمند و هنرمند کارکنان ما اعتماد کنید. شرکت رادوین صنعت، از بدو شکل گیری ایده ی اجرا و حتی تا زمانی که آبنما اجرا شده است شمارا در تمامی زمینه ها همراهی می کند.

طراحی ساخت گلخانه

با خلاقیت و تلاش زیاد در گسترش و تعالی گلخانه های کشور، با استفاده از تکنولوژی های جدید این حوزه؛ خدمات مورد نیاز برای طراحی و ساخت 0 تا 100 گلخانه ها را ارائه می دهیم.

طراحی ساخت نورپردازی

از آنجاییکه نورپردازی شهری یکی از بهترین متدها جهت روح بخشیدن به شهر می باشد، چنانچه به فکر دوچندان کردن زیبایی شهر خود می باشید می توانید از خدمات نورپردازی شرکت رادوین صنعت استفاده کنید.

مشتریان ما